NSK Vstup Kaštieľ Rehabilitačný pavilón

Oznámenie pre návštevy

 

O Z N Á M E N I E

 

PLATAN“, ZSS Lontov

od 01.05.2022

V zmysle Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 183/2021 Z. z. na vykonanie niektorých opatrení hospodárskej mobilizácie v súvislosti s vyhlásenou mimoriadnou situáciou na zabezpečenie riešenia koronavírusu COVID-19, v súlade s Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 32 a 33 a  v súlade s Usmernením Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR oznamuje postup pre návštevníkov nasledovne:

  • Každá cudzia osoba vstupujúca do prevádzky (návštevy klientov, dodávatelia, poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, atď.) je povinná mať prekryté horné dýchacie cestyrespirátorom.

  • V prípade, ak návštevník, resp. dodávateľ respirátorom nedisponuje, poskytovateľ sociálnych služieb mu pri vstupe do ZSS poskytne respirátor.

  • Návštevy klientov v zariadeniach sociálnych služieb sú povinné dodržiavať hygienicko-epidemiologické pravidlá poskytovateľa.

  • Počas výskytu ochorenia SARS-CoV-2 v zariadení sa postupuje podľa Usmernenia k postupu pre prípad pozitívne testovaného prijímateľa alebo zamestnanca na SARS-CoV-2

Pri realizácii návštev sa odporúča:

Dĺžka trvania návštevy nie je stanovená.

Podmienky návštev budú priebežne aktualizované podľa epidemiologickej situácie v okrese, resp. v  zariadení.

Zákaz návštev naďalej platí u osôb s príznakmi akútneho respiračného ochorenia !

Prosíme návštevníkov, aby sa správali zodpovedne a rešpektovali opatrenia organizácie, ktoré sú prijaté v záujme ochrany zdravia a života našich klientov a zamestnancov pred nákazou COVID-19.

 

Za pochopenie a spoluprácu ďakujeme !

 

V Lontove 20.12.2021 "PLATAN", ZSS Lontov

 

 

Poznámky:

 

Špeciálna sekcia ku COVID-19 na webe NSK:

https://www.unsk.sk/zobraz/sekciu/koronavirus-covid-19

Vytvorené sú štyri podsekcie:

 

V súlade s Usmernením MPSVaR SR za účelom dodržiavania Zásad protiepidemických prístupov a bezpečnosti klientov a zamestnancov v sociálnych službách vo vzťahu ku SARS-CoV-2 sa návštevy povoľujú za uvedených podmienok:

Prílohy:
Stiahnúť súbor (navstevy-od_1-5-2022.pdf)navstevy-od_1-5-2022.pdf[Oznámenie - návštevy od 01.05.2022]2022-05-06 13:01
Stiahnúť súbor (Krizovy_plan_II-vlna.pdf)Krizovy_plan_II-vlna.pdf[COVID-19 v ZSS - Krízový plán II. vlna]2020-10-21 14:01
Web sídlo prevádzkuje a za obsah zodpovedá:

 

"PLATAN", Zariadenie sociálnych služieb Lontov
Lontov 48,935 75 Lontov
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.